Film - Mówka to projekt nastawiony na otwartą rozmowę wokół sztuki, kultury i filmu. To ważny Gość, ważny film, ważne tematy, ważni widzowie i rozmówcy.  Raz w miesiącu w Kinie Elektronik badamy kulturę!

Rusza druga edycja Film – Mówki. Ten nietypowy klub filmowy gościł już między innymi Agnieszkę Holland, Jana Komasę, Zbigniewa Malanowicza, Magdalenę Łazarkiewicz i inne ważne postacie świata filmu i kultury. Gość danego spotkania proponuje tytuł, który uważa za ważny i wokół wybranego filmu, po wspólnej projekcji odbywa się rozmowa.

Spotkania Film – Mówki są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. W szczególności zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i studentów. Udział w wydarzeniu to nie tylko możliwość obejrzenia wartościowych filmów i spotkania z ciekawymi gośćmi, ale także doskonała okazja, by wyrazić swoje opinie, poglądy i skonfrontować je z innymi.

Spotkania w Kinie Elektronik prowadzić będzie Małgorzata Stasiak.

19 października o godzinie 17.00 gościem pierwszego w tym roku akademickim spotkania będzie Agnieszka Kruk. A film, którym rozpoczniemy wieczór to "O dwóch takich co ukradli księżyc". Kliknij, aby dołączyć do wydarzenia na FB!

Zapraszamy serdecznie! 


 

Agnieszka Kruk - Scenarzystka, script coach, organizatorka Script Fiesty, tłumaczka książki Lindy Aronson "Scenariusz na miarę XXI wieku", autorka programów kształcenia scenarzystów, założycielka StoryLab.pro, ekspert w programie Creative Europe MEDIA: Development Single Project.

"O dwóch takich co ukradli księżyc" Polski, kolorowy, składający się z czterech odcinków serial animowany w reżyserii Leszka Gałysza, nakręcony w latach 1984–1989 w warszawskim Studiu Miniatur Filmowych na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego.

Feedback