20 grudnia, w Warszawskiej Szkole Filmowej odbył się doroczny Bal Wigilijny, na którym studenci, słuchacze, a także absolwenci wspólnie świętowali nadchodzące Boże Narodzenie.


Wśród gości po raz pierwszy w historii naszej uczelni znalazł się Prezes PISF Radosław Śmigulski, a także Wicemarszałek Województwa Wiesław Raboszuk i znakomici przedstawiciele świata sztuki. 
Rektor Janusz Majewski, prorektor Michał Kujawa wraz z założycielami szkoły: Maciejem Ślesickim i Bogusławem Lindą złożyli wszystkim świąteczne życzenia:

 „Kochani, chciałbym Wam życzyć, żeby spełniło się moje marzenie, a zawsze marzyłem by prowadzić fantastyczną szkołę filmową. Wielką, uwielbianą przez studentów, jedną z najlepszych w Europie! 
To moje marzenie spełnia się, kiedy Wam się udaje.
Także życzę Wam wielu sukcesów i chcę żebyście wiedzieli, że czasami jesteśmy dla was oschli, czasami jesteśmy po prostu okropni, ale bardzo was kochamy, bo jesteście dla nas jak nasze dzieci. Gdy Wam się uda to uda się również nam. I tego wspólnie Nam wszystkim życzę.
Kanclerz WSF Maciej Ślesicki

Wszystkiego najlepszego, bo w programie przeczytałem, że ma to być krótkie wystąpienie władz uczelni. Dziękuję.
Rektor Janusz Majewski

Bądźcie przez całe życie piękni, młodzi i bogaci. To jest ważne. Nie poddajcie się.
Bogusław Linda

Tegoroczne życzenia kierujemy również do innych szkół, bez których polska sztuka filmowa i teatralna nie wyglądałaby tak samo!

Feedback